Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 40L, höjd ca 46, diameter 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
636084
2019-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner