Urnor ett par saltglaserade

Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade
Urnor ett par saltglaserade

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

URNOR, 1 par, 1900-talets senare del, saltglaserade, 40L, höjd ca 46, diameter 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

636084

2019-04-20