Kiörboe Karl-Fredrik oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARL FREDRIK KIÖRBOE,(1799-1876): Häst med hundar, signerad Kiörbo, olja på duk, 73x92 cm

636116

2019-04-23