Omega Constellation armbandsur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, "C", 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega tecken, senare läderrem ej original, diameter ca 24,5 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
636142
2019-04-18