Miniatyrer Fanny Hjelm 1897 samt 1898

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRER, (4), bla 2 st signerade och daterade Fanny HJELM (1858-1944), varierande mått

Skador

636147

2019-04-21