Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
EERO AARNIO, "Disco", bord samt stolar 4 st, Asko, 1968, höjd på bord ca 71, 120x80 cm, sitthöjd på stolar ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, märken och mindre repor
636158
2019-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner