bägare silver S:t Petersburg 1820-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄGARE, silver, Carl Bojanowski, S:t Petersburg 1820-tal, närmast cylindrisk, delvis förgylld, höjd 7 cm, vikt 127g

Smärre märken

636167

2019-04-24