Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, 1800-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålat, räfflade dörrar, höjd 68, 50x35 cm

Nyckel saknas, färgbortfall, slitage

636177

2019-04-19