Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGRELIEFER (3), glaserad keramik, varav 1 LISA LARSON, multron, stämplad Lisa L Gustavsberg på baksidan, ca 22x22 cm, JIE Gantofta, ca 31x20 resp 15x24
En JIE med ytnagg
636178
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här