Reliefer Lisa Larson JIE

Reliefer Lisa Larson JIE
Reliefer Lisa Larson JIE
Reliefer Lisa Larson JIE
Reliefer Lisa Larson JIE

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEFER (3), glaserad keramik, varav 1 LISA LARSON, multron, stämplad Lisa L Gustavsberg på baksidan, ca 22x22 cm, JIE Gantofta, ca 31x20 resp 15x24

En JIE med ytnagg

636178

2019-04-19