Skrivpulpet 1800-tal
2019-04-19
636179
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVPULPET, 1800-talets första hälft, fanérad i mahgony, läderklädd skiva, höjd 85, 69x57 cm
Nyckel saknas, bruksslitage