Sven X:et Erixon oljemålning

Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Herr Schultz och jag sätter potatis", signerad Sven Erixon, daterad -40, olja på pannå, ca 24x30 cm

636185

2019-04-22