Otte Sköld

Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): sydländskt gatumotiv, signerad, blandteknik, ca 46x15 cm

Proveniens: Beijers auktioner 1989

636188

2019-04-22