Klubbat för:
7 200 SEK
3 000 SEK
KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", porslin, jardinière med underfat, helblonde, (1002 resp 1060), längd ca 29-34 cm
Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
underfat med nagg
636192
2019-05-15