Gustav Rosengren oljemålning

Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): "Badplatsen Smögen 1947", signerad Gust Rosengren, olja på pannå, ca 40x51 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

636198

2019-05-15