Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): abstrakt komposition, signerad och daterad T.R -59. olja på duk, 46x57 cm

636201

2019-04-22