Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 3 st, fajans, Holland, 1700-tal, bl a dekor i blå kinesiserande underglasyr, diameter ca 22,5 cm
Sprickor, nagg, glasyrnagg
636210
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här