Takarmatur 1900-tal med prismor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYKTA, 1900-talets första hälft, elektrifierad, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, höjd 64 cm

Senare elektrifierad

636212

2019-04-19