Skål Åke Holm

Skål Åke Holm
Skål Åke Holm
Skål Åke Holm
Skål Åke Holm
Skål Åke Holm
Skål Åke Holm
Skål Åke Holm
Skål Åke Holm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅKE HOLM, skål, stengods, signerad Åke Holm, höjd ca 16 cm, diameter 36 cm

Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

636220

2019-05-15