Väggplatta brons

Väggplatta brons
Väggplatta brons
Väggplatta brons
Väggplatta brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPLATTA, modell, otydligt signerad och daterad 57, brons, ca 29,5x22,5 cm, träplattans mått ca 32x25,5 cm

636229

2019-04-21