Olle Bonnier litografi
2019-04-21
636231
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Abstrakt komposition, signerad och daterad 62 samt numrerad 56/70, ca 21x65