Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKIRVBORD, 1800-talets första hälft, njurformad, delvis läderklädd skiva, låda i sarg, höjd ca 69, 88x45 cm
nyckel finns
Slitage, sprickor, fanerbortfall
636234
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här