Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Poeten vid havet", ur Poetens vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 120x140 cm, oramad
636270
2019-04-25