Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015):man i skog, signerad och daterad Hans Wigert 1970-71, olja på duk, ca 73x92 cm

Utställd Gallerie Pierre

636273

2019-04-22