Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): ´´Fontaines´´ signerad, numerad 83/300, etsning, bildstorlek ca 35x47,5 cm (plåtkant)
Några bleka fläckar vid kanten, ej examinerad ur ramen
636284
2019-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här