Jean Tinguely etsning

Jean Tinguely etsning
Jean Tinguely etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN TINGUELY (Schweiz, 1925-1991): ´´Fontaines´´ signerad, numerad 83/300, etsning, bildstorlek ca 35x47,5 cm (plåtkant)

Några bleka fläckar vid kanten, ej examinerad ur ramen

636284

2019-04-21