Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med fågel och hund, signerad Mieunier, olja på pannå, ca 33,5x24 cm

Pannå med spricka

636290

2019-04-19