Blomställning

Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMSTÄLLNING, järn, 1900-talets slut, med avsats, krönt av kruka i tetraederform, höjd ca 215, krukans mått ca 30x30

Bruksslitage

636292

2019-04-21