Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ELGITARR, Fender Music Master Duo, tidigt 1960-tal, längd ca 94,5 cm, med tillhörande koffert
Senare plektrumskydd, bruksslitage/ålderspatina
636309
2019-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här