Båtmodell 1900-talets mitt

Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt
Båtmodell 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, höjd ca 125, längd ca 100 cm

slitage, segel med skador/fläckar

636328

2019-04-20