Fällbord
2019-04-20
636334
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, rotfaner med inläggningar höjd ca 71 samt 96x48/96 cm
smärre slitage