Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, sent 1800-tal, mahogny, på hjultrissor, höjd ca 76 cm

slitage, faner något skadat

636343

2019-04-20