Arvid Knöppel litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ARVID KNÖPPEL (1892-1970): komposition med harar, litografi, signerad Knöppel Provtryck 1951, 18x23 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
636379
Päivämäärä:
2019-04-19