Arvid Knöppel litografi

Arvid Knöppel litografi
Arvid Knöppel litografi
Arvid Knöppel litografi
Arvid Knöppel litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): komposition med harar, litografi, signerad Knöppel Provtryck 1951, 18x23 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

636379

Päivämäärä:

2019-04-19