Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av växte och urnor, ca 38x108 cm
Slitage och skador
636384
2019-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här