Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, PT, med dedikation, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm

636391

2019-04-19