Byråer 1 par England

Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England
Byråer 1 par England

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅER, 1 par, England, 1900-tal, mahogny, beslag i mässing, utdragbar läderklädd skiva, vardera höjd ca 68, 53x50 cm

Bruksslitage

636404

2019-04-20