Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BALANSVÅG, mässing, 1900-talets första hälft, Tyskland, skyltmärkt Paul Bunge Hamburg, mässing, sockel i svärtat trä, höjd ca 66 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage/ mindre skador, ej funktionstestad
636407
2019-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner