Toilettebord 1900-tal

Toilettebord 1900-tal
Toilettebord 1900-tal
Toilettebord 1900-tal
Toilettebord 1900-tal
Toilettebord 1900-tal
Toilettebord 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

TOILETTEBORD med pall, jugend, 1900-talets början, fanérade i björk, beslag i mässing, höjd inkl spegel ca 148, 100x58 cm

Bruksslitage

636409

2019-04-20