Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
TOILETTEBORD med pall, jugend, 1900-talets början, fanérade i björk, beslag i mässing, höjd inkl spegel ca 148, 100x58 cm
Bruksslitage
636409
2019-04-20