Sofa Workshop howardsoffa

Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa
Sofa Workshop howardsoffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, Sofa Workshop, 19/2000-tal, howardmodell, främre ben med hjultrissor, klädd i röd textil, längd ca 195, sitthöjd 45 cm

Slitage, fläckar

636413

2019-04-20