Vägglampa
2019-04-21
636423
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA för hörn, 1920/30-tal, blyinfattat och målat glas, höjd ca 28,5, djup ca 24,5 cm
Slitage, funktionen garanteras ej