Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA för hörn, 1920/30-tal, blyinfattat och målat glas, höjd ca 28,5, djup ca 24,5 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

636423

2019-04-21