Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2019-04-20
636425
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gosse i skeppsbrott, olja på duk, ca 60x45 cm
Dukskador, krackeleringar, duklagningar