Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gosse i skeppsbrott, olja på duk, ca 60x45 cm

Dukskador, krackeleringar, duklagningar

636425

2019-04-20