Karl Andersson Xylografen oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ANDERSSON, Xylografen (1853-1942): Poserande modell, ej signerad, med sterbhusstämpel, olja på pannå, ca 60x42 cm

636455

2019-04-21