Damsekretär Napoleon III-stil

Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil
Damsekretär Napoleon III-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMSEKRETÄR, 1900-talets början/första hälft, Napoleon III-stil, inläggningar i mässing samt sköldpaddsimitation, inredning med lådor samt underliggande fack, höjd ca 94, 73x46 cm

Mindre skador/bortfall, lagningar/retuscher, nyckel saknas

636465

2019-04-20