Damsekretär Napoleon III-stil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DAMSEKRETÄR, 1900-talets början/första hälft, Napoleon III-stil, inläggningar i mässing samt sköldpaddsimitation, inredning med lådor samt underliggande fack, höjd ca 94, 73x46 cm
Mindre skador/bortfall, lagningar/retuscher, nyckel saknas
636465
2019-04-20