Karl Andersson Xylografen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ANDERSSON, Xylografen (1853-1942): Skeppsbrott, ej signerad, med sterbhusstämpel, olja på pannå, ca 41x68 cm

636471

2019-04-21