Bordslampor Frankrike

Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, delvis förgylld och patinerad brons, kolonnformad skaft med kannelyrer på trepassfot, höjd inklusive medföljande skärm ca 52 cm

Omarbetade från ljusstakar

636472

2019-04-20