Ljusstakar Frankrike 1800-tal

Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal
Ljusstakar Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, empire, förgylld brons, kannelerade skaft, lösa ljusmanschetter, höjd ca 34 cm

En ljusstake lutar något, 1 dekorring något bredare(ca 1 mm)

636475

2019-04-20