Skål Ernst Gordon Kosta

Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta
Skål Ernst Gordon Kosta

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST GORDON, skål, Kosta, 1950-tal, slipad dekor, signerad Kosta GS 4003/234, höjd 12 cm, diam ca 18 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

636485

2019-05-14