Balustradfåtölj

Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BALUSTRADFÅTÖLJ, sekelskifte 18-/1900-tal, stomme och armstöd i massiv ek, stoppad stomme klädd i randig textil, sitthöjd ca 36 cm

Nyligen renoverad, stommen med bruksslitage

636486

2019-04-21