Lampor Philips

Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips
Lampor Philips

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIPS, lampor, 1 par, metall samt bakelit, textilsladd, höjd ca 26 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Slitage

636487

2019-05-14